KOSZULKA MECZOWA CZERWONA DOMOWA 2024/2025

Czerwień z Charakterem

Czerwień to wizytówka Widzewa, a wypełnione Serce Łodzi i sektory gości w całym kraju mienią się tym kolorem. „Czerwone ściany” oznajmiają światu, że za Klubem z al. Piłsudskiego 138 zawsze stoi grupa wiernych kibiców. Nie mogło być inaczej – domowy komplet strojów piłkarzy Widzewa Łódź został przygotowany z szacunkiem do barw, w kolorze, z którym identyfikują się wszyscy fani.

Z okazji zbliżającej się 115. rocznicy powstania Klubu, na trykotach umieszczono wytłoczone litery RTS, które odrysowano z oryginalnego herbu Widzewa z lat 30. Delikatne, eleganckie emblematy umieszczono w kompozycji ze skośnymi paskami, również wytłoczonymi na tkaninie, tworząc minimalistyczny i elegancki wzór.

Gdy odwiniemy koszulkę naszym oczom ukaże się kolejny detal w postaci tasiemek  wszytych w pasie i opatrzonych hasłem „Klub z Charakterem”, które jednoznacznie kojarzy się z Widzewem Łódź. Na piersi oczywiście herb czterokrotnych mistrzów Polski, wykonany z silikonu połączonego z materiałem tekstylnym.

339,99 
305,99 zł *

*cena z aktywnym karnetem

ROZMIAR
Ilość
Kliknij, aby otworzyć tabelę rozmiarów
* PERSONALIZACJA KOSZULKA DOMOWA 24/25
Numer na koszulce
0 / 3
Numer do umieszczenia z tyłu koszulki (Tylko przy wybraniu opcji personalizacji)
Nazwisko
0 / 16
Nazwisko/Napis do umieszczenia z tyłu koszulki nad numerem (Tylko przy wybraniu opcji personalizacji)

Domowa koszulka Widzewa Łódź w ikonicznej czerwieni, ozdobiona eleganckimi emblematami i wytłoczonymi literami RTS, symbolizuje dumę i tradycję klubu. Dodatkowe detale, takie jak tasiemki z hasłem „Klub z Charakterem” oraz herb czterokrotnych mistrzów Polski, podkreślają jej wyjątkowy charakter.

2010000064993

Szczegółowe odniesinia

ean13
2010000064993